با فراگیری مطالب این دوره و مطالعه محتواهای آموزشی می‌توانید در موضوعات مربوط به زنبور عسل، این برکت معجزه‌آسای الهی، برای خود شغل تولیدمحوری را ایجاد کنید..

پس از طی کردن دوره در صورتی که احساس کردید توانمندی زنبورداری دارید، می توانید با سرمایه‌گذاری مزرعه احیا خاک و استفاده از کندوهایی که برای شما در این مزرعه آماده شده است، به دل طبیعت رفته و عسل برداشت کنید، بفروشید یا بدهید تا ما برای‌تان بفروشیم و شما درآمد مناسبی داشته باشید!

به این شکل با مشاوره و حمایت مزرعه، قدم به قدم یک زنبوردار حرفه‌ای می‌شوید.

ضمنا شرکت در این دوره برای کسانی که علاقه‌مند هستند با حمایت مزرعه برای محصولات کندوی زنبور عسل بازاریابی حرفه‌ای داشته باشند، ضروری‌ست.

در پایان به کسانی که دوره را طی کرده باشند، گواهی‌نامه رسمی مورد تایید اتحادیه معتبر زنبورداری، چاپ شده و به نشانی شما پست می‌گردد.

البته هزینه صدور و ارسال پستی گواهی‌نامه برای متقاضیان جدا محاسبه می‌شود.

سرفصل های آموزشی

جلسه اول
جلسه دوم
جلسه سوم
جلسه چهارم
جلسه پنجم
جلسه ششم
جلسه هفتم
جلسه هشتم
جلسه نهم
جلسه دهم
جلسه یازدهم
جلسه دوازدهم

درباره استاد دوره

متولد پایتخت زنبورداری ایران؛ روستای اَشَن استان اصفهان با پیشینه چند نسل زنبوردار بودن خانواده‌های روستای اَشَن، از کودکی همراه پدر بزرگ و پدرش کندوداری سنتی با کندوهای گِلی و تنه درختی قدیمی را تجربه کرد و از نوجوانی همکاری مداوم با زنبورداران حرفه‌ای قطب‌های مهم زنبورداری کشور در کردستان، آذربایجان، دماوند، چهارمحال و بختیاری و فارس را تجربه کرده و از حرفه‌ای‌های هر منطقه، فنون سنتی و گرانسنگ زنبورداری را آموخت و با گیاهان مختلف همه نقاط ایران زیبا در دشت و کوه و بیابان زندگی کرد. از کتب تخصصی داخلی و خارجی زنبورداری در کارش بهره گرفته است و تولید عسل و فراورده‌های مختلف کندو (ژل رویال، گرده گل، بره موم، زهر زنبور و...) را به شیوه‌های مدرن و سنتی بارها تجربه کرده است. اکنون استاد رجبی با پشتوانه تجربه و دانشی که کسب کرده و دوره‌های متعددی که زیر نظر اتحادیه زنبورداران تدریس کرده است، در نظر دارد با همکاری مزرعه احیاء خاک یک گام بزرگ جهت اشتغال در میهن عزیزم بردارد. ایشان علاقه دارد همه مردم عزیزمان را با عجایب زنبور عسل و برکات اشتغال در زنجیره کندو تا محصول آشنا کند، با این هدف که شاهد اشتغال بسیاری از جوانان عزیز پس از طی این دوره باشیم.

نظرات

متوسط امتیازات

4.7
4.7
3 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
2
4 ستاره
1
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
  1. حسین محمدی (دانشجو دوره)

    خوب است اگر همراه با دوره مهارتی باشد

  2. بهرخ خوروش

    هرچی ک تحت عنوان آموزش، علی الخصوص یک آموزش سازنده و بجا، میتونه عالی باشه.

  3. مهدی صادقی (دانشجو دوره)

    سلام. تا کندوداری باهاتون هستم.